11. června jsme s dětmi z mateřské školy prožili krásný výlet plný zážitků. Nejprve jsme navštívili místní knihovnu, kde nás knihovnice Magda zaujala krátkým čtením o životě u rybníka. Na něj navázalo společné kreslení na kartony, při kterém děti popustily uzdu své fantazii.
Více